skandal miss

26. srpna 2009 v 8:33 |  News
Sexbomba Julie Zugarová (22), která by se ráda stala novou Českou Miss, má buď krátkou paměť, nebo slepě věří na zázraky. Nabízí se ale ještě jedno vysvětlení - o svých bujných vnadách prostě a jednoduše lže! Proboha proč?"Ano, jsou zaručeně pravé," tvrdila přesvědčeně Zugarová na jednom z castingů, kde byla bezkonkurenčně majitelkou největšího poprsí a evidentně na ně byla patřičně hrdá.

Svou řeč ale rodačka z Dolních Bojanovic moc nedomyslela. Před časem, kdy svoje štěstí zkoušela v soutěži iMiss, se totiž pyšnila pouze výstavními jedničkami.

Zázrak? Že by se snad Julie ráno probudila a její hrudník záhadně nabyl o tři čísla...? Ano, říká se, že když člověk něco hodně chce, může se mu to splnit. Ale v tomto případě spíš než ruka Páně zasáhly šikovné ručičky některého z plastických chirurgů.

"Na castingu jsem Julii potkal, doprovázel ji tu její přítel, který za ni snad i mluvil s porotou... Opravdu ale nemůžu pochopit, proč zatajila plastickou operaci. Zvláště v dnešní době, kdy si z toho modelky dělají div ne přednost a implantáty jim tam lékaři dávají skoro v přímém přenosu," nechal se slyšet jeden z hostů castingu.

Šéfka soutěže Michaela Maláčová volá po inteligentních a po všech směrech krásných dívkách. Zugarová, které mnozí přezdívají nová Paula Wild, pohledná bezesporu je. Ale moc rozumu zřejmě nepobrala, když neví, že lež má krátké nohy. V jejím případě tedy spíš žádné... (lv)


Zdroj:Super.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama